Kombi Servisi
Kombiler Hakkında
Kombi Arızaları
Kombi Seçimi
Kombi Bakımı
Kombilerde Enerji Tasarrufu
Doğalgaz Kaçakları
Kombide Güvenlik
Kombi Kullanımı
Sıkça Sorulan Sorular
İletisim

Güvenlik Paketi

Gaz Alarm Cihazları

Gaz alarm cihazlarımız, üzerinde iki özelliği birden taşımaktadır. Evinizde oluşabilecek gaz kaçaklarını anında tespit ettiği gibi cihaz bacasından yanma sonucu oluşan karbon monoksit zehirlenmelerine karşı da hassas olduğu için karbon monoksit detektörü olarak görev yapmaktadır...Gaz alarm cihazları tüm marka cihazlar ile uyumlu olarak çalışmakta ve bir tehlike anında cihazın enerjisini keserek yüksek güvenlik sağlamaktadır. Bu iki özelliğinden dolayı gaz alarm cihazlarımız her türlü gaz kaçağına karşı hayat sigortanızdır. Gaz alarm cihazları servisimizden ya da 0212 627 45 56 nolu telefonumuzu arayarak montaj dâhil temin edebilirsiniz.

Selenoid Kontrollü Gaz Vanaları:

Selenoid kontrollü gaz vanaları doğal gaz sisteminde oluşabilecek gaz kaçaklarında ya da gaz basıncında oluşabilecek değişimlerde otomatik olarak devreye girer ve cihazınızın gazını keser. Selenoid kontrollü gaz vanaları tüm marka cihazlar ile uyumlu olarak çalışmaktadır. Selenoid kontrollü gaz vanaları doğal gazın oluşturabileceği riskleri ortadan kaldırarak emniyet ve güvenlik sağlar. Selenoid kontrollü gaz vanalarını servisimizden ya da 0212 627 45 56 nolu telefonumuzu arayarak montaj dahil temin edebilirsiniz.


Özsa Teknik Servis - Akşemsettin Mah. Plevne Sok. Fatih Çapa Blokları No:7/A Yeşilpınar, Eyüp, İstanbul - (0212) 627 45 56
Copyright © 2009 uzmankombiservisi.com.